LTOB Coaching  چیست ؟

مخفف کلمات LIFE + BUSINESS + COACHING  میباشد . دوره کوچینگ LTOB  یک دوره منحصربفرد میباشد که گام به گام با ترفند های کوچینگ به درون شما نزدیک میشه و از درون شما به پاسخ تمام مشکلات دست پیدا میکنه . 

دوره ی LTOB کوچینگ جامع و بلند مدت آنلاین کوچینگ است که به مبانی ریشه ای و اساسی زندگی تا کسب و کار از نگاه کوچینگ در سطوح بالا میپردازد . این دوره بلند مدت در 120 ساعت آموزش تخصصی ، به زبان فارسی و به صورت آنلاین ارائه میشود .

در این دوره شما با کمک گرفتن از کوچینگ و کشف هویت اصلی خود میتوانید بزرگترین و اثر گذارترین اقدام را برای زندگی و کسب و کار خود انجام دهید .  وجه تمایز این دوره با دوره های آنلاین و حضوریِ مشابه ، این است که ما در این دوره ی LTOB  کوچینگ  از چندین استاد بین المللی در سطوح و حیطه های مختلف استفاده کردیم تا مخاطبین را با روشهای تدریس و فرهنگ های ادراک مختلف در سراسر دنیا آشنا کنیم .

ارتباط با این اساتید در ایران واقعا کار مشکل و هزینه برداری میباشد که ما تمام تلاش خود را کرده ایم تا از طریق منابع مالی و ارتباطات بین المللی که داریم از آموزش های این اساتید بین المللی برای این دوره استفاده کنیم . 

برای کسب اطلاع از رزومه و ساختار اصلی دوره کوچینگ LTOB میتوانید کاتالوگ دوره را به رایگان دانلود کنید ( برای دانلود کلیک کنید )

ساختار دوره کوچینگ LTOB  به چه صورت است ؟ 

دوره کوچینگ LTOB  یک دوره با ساختار پیچیده آموزشی میباشد که عمل کردن به آموزه ها و ارتباط موثر با کوچ ها میتونه به شما کمک کنه تا بیشترین اثر را بر روی زندگی و کسب و کارتان بگذارید . اثری از جنس آگاهی و اقدام ، افزایش سح آگاهی و قدرت انتخاب به شما کمک میکند بهترین تصمیم و اثرگذار ترین تصمیم را در بحران ها بگیرید  .

در طول دوره شما مسئولیت هایی دارید که با کاشت یک گیاه شروع  و به مسئولیت پذیری های بزرگتر و عمیق تر در زندگی و کسب و کارتان تبدیل میشود . در 24 هفته شما 24 فیلم با موضوعات کوچینگ را میبیند و بعد با هم به نقد و بررسی این فیلم ها میپردازیم فیلم هایی که همه برگی از واقعیت های زندگی هستند . 

در هفته های اول با آموزش کوچینگ پیش میریم و به Life Coaching میرسیم و بعد از آن اتصال عمیق لایف کوچینگ با بیزنس را یادمیگیریم و با ترفند های کوچینگ و ساختار های پنهان کوچینگ آرام آرام به پزشک متخصص زندگی و کسب و کارمان تبدیل میشویم .  

 

چه ارتباطی بین Life Coaching  و Business Coaching وجود دارد ؟ 

یک توضیح ساده و عمومی که همه ما بهش اعتقاد داریم این است که اگر کسب و کارمان خوب باشد و حالمان خوب باشد 70 درصد مواقع زندگی ما نیز خوب است و برعکس هم اتفاق میافتد، اگر ما زندگی خوب و  ارتباطات خوبی داشته باشیم این حس خوب و آرامش به کسب و کار ما انتقال پیدا میکنه . 

وقتی شما در خانه آرامش دارید میتوانید در کسب و کارتان بهترین و موثرترین بارش فکری را انجام دهید . این آرامش به شما کمک میکند تا در کسب و کارتان موثر تر باشید . 

آپدیت درس های دوره کوچینگ LTOB  و شرایط استفاده به چه صورت است ؟ 

در نگاه اول این دوره خیلی ساده و معمولی است و مانند تمام دوره ها در 24 هفته تنظیم شده است، اما یک تفاوت عمده و بسیار منحصربفرد دارد . این تفاوت چیزی جز آپدیت رایگان دوره تا 2 سال نمیباشد، البته قابل ذکره که در جریان باشید این 2 سال فکر امروز ماست و ما برای این دوره پلن آپدیت 10 ساله را در نظر گرفته ایم و شما عزیزان میتوانید تا روزی که این دوره آپدیت میشود به رایگان از این آپدیت ها استفاده کنید .  دست به دست هم برای ایران و ایرانی پیش میرویم . 

 

آیا نگران زبان تدریس اساتید این دوره هستید ؟

 

 

چرا کوچینگ با منیر چگینی و دوره LTOB  بگذرانیم ؟

آیا این دوره مناسب من هست ؟ 

اگر به دنبال توسعه ، رشد و ساختن زیر ساخت های زندگی و کسب و کارتان هستید این دوره مناسب شماست 

آیا این دوره نیاز به پیش نیاز خاصی دارد ؟ 

بله . باور | پذیرش | عشق به رشد و توسعه

آیا نیاز دارم که مهارت های کامپیوتر را بلد باشم ؟ 

در حد استفاده خانگی ولی پیشنهاد میکنم برای سال جدید ICDL  را فرا بگیرید .

آیا این دوره برای  مدیران هم مناسب  است ؟ 

بله ، این دوره یکی از دوره های مناسب برای مدیرانی است که میخواهند در بحران ها حرفه ای تر و مسئولانه تر رفتار کنند . 

چرا این دوره انقدر ارزان است ؟ 

قیمت واقعی این دوره 12 میلیون تومان است ولی به خاطر مشکلات موجود و وضعیت اقتصادی بد این روز ها ، خیلی از آپشن های حضوری دوره مثل ( نهار ، پذیرائی ، جزوه ، خدمات ، کلاس های کمپین ) حذف شده و همین امر باعث شده تا قیمت دوره را برای استفاده عموم کاهش بدهیم . 

چرا انقد تخفیف برای دوره قرارداده اید ؟ 

نظر مدرسین این دوره این بوده تا در این شرایط به همه ایرانیان عزیز کمک کنیم تا با مهارت های کوچینگ از بحران های این روزها عبور کنند . 

روزانه چقدر وقت باید برای آموزش ها بزاریم ؟ 

روزانه 3 ساعت وقت برای مطالعه ، تمرین و اجرای آموزش ها روی زندگی و کسب و کارتان نیاز دارید و مطمئن باشید که هر چی بیشتر وقت بزارید تو این 180 روز حرفه ای تر و موفق تر میشید . 

 

مشاهده و دانلود کاتالوگ دوره کوچینگ LTOB

از زبان محمد رضا ترابیان در مورد ساختار های بیزنس کوچینگ در این دوره بشنوید

شرایط عمومی و ساختاری دوره به چه شکل است ؟ 

فرمت فایل ها : MP4

نوع فایل ها : قابل دانلود

حجم فایل ها : 20MB – 300MB

آپدیت دوره : هفتگی | سالانه تا 2 سال 

جزوه : به صورت فایل PDF و دانلودی

مدرک : دارد 

آزمون دارد : بله برای آمادگی بیشتر شما

مدرک دانشگاهی دارد : ندارد

مدرک مورد تائید وزارت علوم دارد : خیر 

نوع آموزش ها : تخصصی و حرفه ای 

کیفیت تصویر و صدا : خوب 

پشتیبانی فنی : دارد

راهنمای استفاده : دارد

یک نکته بسیار مهم در دوره کوچینگ LTOB

یکی از مهمترین نکات این دوره آموزشی اساتید این دوره هستند ، در این دوره آموزشی هر روز تلاش میکنیم تا شما را با اساتید جدید با زبانها و فرهنگهای مختلف در حوزه های تخصصی و به روز آشنا کنیم و از آموزش های این اساتید ارزشمند و متخصص استفاده کنیم .

برای تعداد و ثابت بودن اساتید با توجه به بحران های موجود و سطوح روابط بین الملل و سیاسی کشور عزیزمان ایران در طول دوره هیچ تعهدی برای اساتید خارجی وجود ندارد ولی جز ارزش ها و باور های ما در طراحی دوره است . لازم است بدانید که در طول دوره اساتید بیشتری اضافه خواهند شد .

ارائه بهترین و تخصصی ترین آموزش ها به شما عزیزان را از وظایف خود میدانیم .

مشاوره رایگان برای خرید دوره

( 09120394203 – 09126981220 – 09120392703 )

جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا کاتالوگ دوره را دانلود کنید ( دانلود )